Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Nebereme tel.? Pište email nebo SMS.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA


Vítáme Vás ve věrnostním programu Superbotička, se kterým budete moci dětské boty a vše, co je dostupné na naší prodejně nakupovat výhodněji.

 

Jak se stát členem

Do věrnostního programu Superbotička se zaregistrujte vyplněním registračního formuláře v kamenné prodejně.

 

Jak získám věrnostní kartičku

Věrnostní kartičku obdrží registrovaný zákazník při nákupu nad 500Kč v kamenné prodejně. Další možností je nakoupení přes eshop nad 500 Kč, ovšem pouze za podmínky osobního odběru v kamenné prodejně. Tato kartička nemá žádné časové omezení.

 

Jak získám slevu

Za každých 500 Kč nákupu získáte razítko do Vaší věrnostní kartičky. Při dosažení 6 razítek budete mít při dalším nákupu v minimální hodnotě 500 Kč okamžitou slevu 150 Kč.

Příklady:
- nákup za 499 Kč   = žádné razítko
- nákup za 899 Kč   = 1 razítko
- nákup za 1029 Kč = 2 razítka
- nákup za 1509 Kč = 3 razítka

 

  

Všeobecná pravidla věrnostního programu Superbotička

Superbotička je věrnostní program pro zákazníky společnosti Superbotičky, se sídlem K Potoku 298, 533 53 Pardubice-Ohrazenice, IČ: 06363202 (dále jen „Superbotičky“). Tento program je zaměřen na poskytování výhod stálým zákazníkům Superbotiček. Stálí zákazníci se stávají členy věrnostního programu na základě své svobodné vůle, kterou vyjadřují svým podpisem na registračním formuláři do věrnostního programu Superbotička.

 

Členství ve věrnostním programu Superbotička

Členem věrnostního programu Superbotička se může stát kterákoliv fyzická osoba starší 18 let s korespondenční adresou v České republice, která splňuje další dále stanovené podmínky pro členství programu. Členem věrnostního programu se nemůže stát právnická osoba. Registrací do věrnostního programu Superbotička zákazník vyslovuje svůj souhlas s Všeobecnými pravidly věrnostního programu Superbotička. Nárok na členství ve věrnostním programu Superbotička mají všichni zákazníci, kteří provedou registraci tak, že řádně vyplní a odevzdají registrační formulář do věrnostního programu Superbotička.

 

Členství ve věrnostním programu Superbotička zaniká
- člen věrnostního programu vědomě uvedl nesprávné údaje v přihlášce

- člen věrnostního programu zneužil výhod, které mu věrnostní program poskytuje nebo se dopustil jiného jednání v rozporu s Všeobecnými pravidly věrnostního programu Superbotička
- na žádost člena věrnostního programu
- pokud člen věrnostního programu odvolá souhlas se zpracováním svých osobních údajů
- z jiných důvodů vyplývajících z obecně závazných předpisů (zejména smrtí člena klubu)

Při zániku členství zaniká také nárok na poskytnutí jakýchkoliv dosud neposkytnutých výhod v souvislosti věrnostního programu Superbotička.

 

Odměny ve věrnostním programu Superbotička

Odměna členům věrnostního programu Superbotička je poskytnuta ve formě jednorázové slevy v hodnotě 150 Kč na nákup v kamenném obchodě, a to podle příslušného množství získaných razítek na věrnostní kartičce.

Při každé nákupní transakci uskutečněné v kamenném obchodě nebo na www.superboticky.cz s podmínkou osobního vyzvednutí v minimální hodnotě 500 Kč, je členovi věrnostního programu přiděleno za každých utracených 500 Kč 1 razítko na věrnostní kartičku. Za 6 razítek má člen věrnostního programu při dalším nákupu v min. hodnotě 500 Kč nárok na slevu 150 Kč.

Při zrušení či neplatnosti úkonu (nejčastěji odstoupení od kupní smlouvy), za které byla razítka připsána, při zneužití věrnostní kartičky či členství ve věrnostním programu, nebo došlo-li k připsání bodů na základě omylu si vyhrazuji právo stornovat odpovídající počet razítek na věrnostní kartičce. Vyhrazuji si právo omezit udělování razítek, např. při slevových akcích.

 

Případy neuznání slevy
- věrnostní kartička nemá předepsané ochranné prvky nebo je viditelně poškozená

- lze pochybovat o pravosti věrnostní kartičky
- došlo ke zneužití věrnostní kartičky či výhod členství věrnostního programu
- zaniklo členství ve věrnostním programu Superbotička

 

Ochrana osobních údajů členů věrnostního programu Superbotička

Člen věrnostního programu Superbotička svým podpisem na registračním formuláři uděluje souhlas se zařazením všech jím vyplněných osobních a jiných údajů, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku a také v souvislosti s členstvím ve věrnostním programu Superbotička (dále jen „osobní údaje“) do databáze firmy Superbotičky (dále také jako „správce“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám firmy Superbotičky, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti (zejména formou e-mailu a SMS zpráv).

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu, případně na dobu trvání členství ve věrnostním programu Superbotička. Člen programu Superbotička bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů (člen programu Superbotička), který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může požádat správce a požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav, zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

 

Závěrečná ustanovení

Firma Superbotičky je oprávněna pro reklamní a marketingové účely pořídit a zveřejnit či jinak užít obrazové a zvukové záznamy, jakož i jména, příjmení a adresy výherců soutěží pořádaných v rámci věrnostního programu Superbotička, a to bez finančních náhrad. Souhlas s uvedeným postupem člen věrnostního programu uděluje registrací do věrnostního programu Superbotička.

Veškeré odměny v rámci věrnostního programu Superbotička nejsou právně vymahatelné. Firma Superbotičky si vyhrazuje právo změnit či upravit Všeobecná pravidla věrnostního programu Superbotička. Členové klubu budou o těchto změnách informováni v kamenné prodejně, případně jiným vhodným způsobem. Firma Superbotičky připravila věrnostní program s dlouhodobým záměrem, přesto si vyhrazuje právo v odůvodněném případě ukončit činnost věrnostního programu Superbotička. V takovém případě je nutné nárok na slevu uplatnit do 3 měsíců od data ukončení činnosti věrnostního programu.

 

Kontaktní adresa

Jana Tringelová
Superbotičky

Hradišťská 28
Pardubice 533 53

Tato všeobecná pravidla věrnostního programu Superbotička platí od 26. 1. 2018.
Jana Tringelová, Superbotičky, se sídlem K Potoku 298, 533 53 Pardubice, IČ: 06363202, DIČ: CZ8859033645

 

Otevírací doba
 Pondělí9:30 - 11:3013:30 - 16:30
 Úterý9:30 - 11:3013:30 - 16:30
 StředaZAVŘENO13:30 - 16:30
 Čtvrtek9:30 - 11:3013:30 - 16:30
 Pátek
9:30 - 11:30ZAVŘENO
 Sobota, neděleZAVŘENO
 SvátkyZAVŘENO
Kontakty

  +420 605 221 181
  superboticky@email.cz
    superboticky

Prodejna Superbotičky
Hradišťská 28
Pardubice - Ohrazenice

2017-2023© superboticky.cz, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz